Tetris za darmo na Androida!

Czym jest Tetris, chyba nikomu nie trzeba przypominać. Wystarczy powiedzieć, że tytuł ten pobrano na różne telefony komórkowe już ponad 132 miliony razy. Liczba ta z pewnością się zwiększy, ponieważ w Android Markecie pojawiła się darmowa wersja gry.

Stworzona w 1984 roku przez Aleksieja Pażytnowa gra, stała się światowym fenomenem. Pomimo upływu lat i zmieniających się platform do grania Tetris nadal jest rozchwytywany. Electronic Arts zdecydował się wypuścić darmową wersję gry.

W sklepie Google’a znajdziecie wiele odmian Tetrisa, ale tylko ta produkcji EA jest najbardziej zbliżona do oryginału. Co ciekawe, w Android Markecie obecnie znajdują się trzy wersje Tetrisa: dwie płatne oraz nowa darmowa. W płatnej jest więcej trybów gry w porównaniu z darmową.

35 klonów Tetrisa zniknęło z Android Market

Tylko po co komuś inne wariacje? Najbardziej ukochany tryb to przecież klasyczny maraton, w którym układa się kolejne linie ze spadających klocków. Nie ociągajcie się zatem dłużej, tylko szybciutko zasysajcie Tetrisa na swoje urządzenia. Miłego grania!

Kategoria posta: Bez kategorii

Źródło: Droidgamers.

Tagi: Android, Android Market, ea, Gry, promocje, tetris

Regulamin komentowania